Ve čtvrtek 7. 6. 2018 se naše mateřská škola zúčastnila dopravní soutěže mateřských škol pro předškoláky, pořádanou městem J. Hradec a DDM J. Hradec.
Soutěžilo se ve třech disciplínách, a to jízdě zručnosti, jízdě podle pravidel silničního provozu a znalosti dopravních předpisů. Celkem se soutěže zúčastnilo 8 družstev složených ze dvou dívek a dvou chlapců. V jednotlivcích Simonka a Nikolas splnili všechny úkoly bez trestných bodů a po zásluze vystoupili na stupně vítězů. Družstvo naší mateřské školy se umístilo celkově na vynikajícím 2. místě a přivezlo za odměnu pohár.
                                                                                                          Bc. Ilona Brusová, učitelka mateřské školy