Ve středu 28. 11. 2018 do mateřské školy zavítal s představením „Zimní radování" klaun Fugo. V dnešním vystoupení tak hlavním tématem byla zimní tématika a shodou okolností to i venku tak zimně a mrazivě také vypadalo. Všichni si připomněli s pomocí obrázků, co se dá všechno v zimě dělat. Děti byly velmi šikovné, a tak jsme se dozvěděli, že se dá bruslit, sáňkovat, bobovat, stavět sněhuláka, hrát hokej, lyžovat, jezdit na snowboardu či se jen tak koulovat. Děti s klaunem také vyřešily několik hádanek. Celé představení bylo tradičně doplněno řadou veselých písniček, které si děti s chutí zazpívaly. Na závěr je čekala obvyklá sladká odměna v podobě bonbónů.
                                                                                                                                Mgr. Karel Král, ředitel školy