Ve středu 3. 4. 2019 do mateřské školy zavítal s představením „Roční období" klaun Fugo. Děti se s Fugem naučily názvy ročních období, jak jdou za sebou a čím se vyznačují. S klaunem si děti povídaly, že na jaře začínají růst rostliny, kvetou stromy, probouzí se příroda, je hezké počasí, rodí se mláďata. Děti si s klaunem zopakovaly názvy mláďat nejběžnějších domácích zvířat. V létě se děti těší z prázdnin, cestují, koupají se, grilují, stanují, hrají kopanou i různé hry a hodně cestují. Počasí bývá velmi slunečné a teplé. Na podzim fouká vítr, padá listí, často prší, děti pouštějí draky a zvířata se chystají na zimu. V zimě mohou děti lyžovat, stavět sněhuláky, sáňkovat, bobovat, bruslit, hrát hokej a koulovat se. Každé roční období bylo doplněno vhodnou písničkou, na kterou si děti s chutí zacvičily. Děti si také na samotný závěr zopakovaly názvy měsíců a čekala je tradiční sladká odměna.
                                                                                                                                Mgr. Karel Král, ředitel školy