Jak jsme již dříve na našich stránkách informovali, vítězové školního kola ve stolní deskové hře 3IQ v kategorii 4. ročník Jakub Zelinger, Šarlota Chodcová a náhradnice Martina Kejstová nás v úterý 10. března 2020 reprezentovali na turnaji v Jindřichově Hradci. Na turnaji se v základní skupině utkali na 1 vítězné utkání systémem každý s každým s žáky z jindřichohradeckých škol. Po počáteční nervozitě se oba naši hráči rozehráli a Kuba postoupil z 2. skupiny do závěrečných bojů o medaile. Zde Kuba uspěl a vybojoval krásné 3. místo. Šarlotě unikl postup do bojů o medaili z 1. skupiny o pověstný vlásek. Děkujeme oběma žákům za vzornou reprezentaci školy.
                                                                                                                               Mgr. Karel Král, ředitel školy