V pondělí 20. listopadu proběhla na naší škole rodičovská schůzka. Letos jsme se rozhodli s dětmi připravit jako občerstvení pro rodiče dýňovou polévku.

V pondělí ráno jsme se tedy sešli v pracovním a v prostorách keramické dílny jsme začali loupat, krájet a škrabat vše, co k vaření bylo třeba. Základní surovinu – dýni jsme měli z vyřezávání „Halloweenské dýně“, ostatní suroviny jsme koupili nebo donesli z domova. K přípravě i vaření přispěl každý svým dílem a netrpělivě jsme čekali na odpoledne, jak naše snažení ocení rodiče i hosté.

Vzhledem k tomu, že se k nám vracely pouze prázdné talíře a došlo i na přídavky, polévka chutnala. Na závěr se rodiče informovali na prospěch a chování svých dětí. Celá akce proběhla v poklidné předvánoční atmosféře a v této tradici s přípravou občerstvení chceme pokračovat i do budoucna.

Mgr. Karel Král, ředitel školy