V úterý 19. ledna se konala od 16. 00 hod v sále kulturního domu v Lodhéřově vánoční besídka žáků a dětí naší základní a mateřské školy.

Úvod besídky obstarali žáci základní školy s hudebně pohybovým vystoupením na písničku Mariah Carey s názvem „All i Want For Christmas Is You“. Poté vystoupily se svým programem děti z mateřské školy. V jejich pásmu plném písniček a básniček se to hemžilo myškami a na závěr se děti proměnily dokonce v koně. V druhé části besídky vystoupili žáci základní školy se svým pásmem vánočních písní, koled i říkanek.

Na závěr rozdali žáci základní školy rodičům a hostům dárky z keramiky, které vyrobili v keramické dílně a společně s rodiči a dětmi si zazpívali a zatančili na písničku „Vánoce, Vánoce přicházejí“. Na dobrovolném vstupném se vybralo krásných 2 660,- Kč, za které děkujeme, a které budou použity na dětský den v mateřské i základní škole.
                                    

                                                                                                                                Mgr. Karel Král, ředitel školy