V úterý 22. 6. 2017 jsme se s žáky školy vypravili na školní výlet. Letos byla cílem výletu Jihlavská zoologická zahrada. Sraz byl ráno na vlakovém nádraží v Jindřichově Hradci a odtud jsme rychlíkem vyrazili do Jihlavy. Cesta rychle ubíhala a již za hodinu a půl jsme dorazili do Jihlavy. Z nádraží jsme se pěšky přesunuli přes náměstí do cíle našeho výletu, zoologické zahrady. Zde jsme si postupně prohlédli různá exotická i domácí chovaná zvířata. V parném dni jsme samozřejmě nezapomněli také na pravidelné doplňování tekutin i kalorií. S sebou měli děti studený oběd ze školní jídelny v podobě řízku, který všem chutnal. Děti si v zahradě koupily suvenýry a na závěr i zmrzlinu. Také zpáteční cesta vlakem rychle utekla. Výlet se všem líbil i díky pěknému počasí, které nás po celou dobu výletu provázelo.

Mgr. Karel Král, ředitel školy