Opět utekl další školní rok a my stojíme na jeho toužebně očekávaném konci. Letošní školní rok byl tak trochu zvláštní díky koronavirové pandemii a uzavření škol na více jak dva měsíce. Pro některé žáky to byl první rok jejich povinné školní docházky, pro jiné poslední rok na naší škole. Žáci obdrželi v pátek 26. června 2020 kromě tradičního vysvědčení i vysvědčení z projektu „Sazka olympijský víceboj“ – Olympijský diplom.
Popřejme tedy našim „páťákům", aby se jim v 6. třídě na nové škole dařilo. Všem dětem přejeme prázdniny plné sluníčka a koupání bez úrazů, zaměstnancům školy i školky zaslouženou dovolenou k načerpání nových sil a v úterý 1. září 2020 s novými „prvňáčky" v novém školním roce na shledanou.
                                                                                                                                Mgr. Karel Král, ředitel školy