Ve čtvrtek 6.června se naše MŠ zúčastnila dopravní soutěže v DDM Jindřichův Hradec. Soutěžila Barunka S., Nelinka S., Štěpánka B. a Matýsek B.
Soutěžilo se ve znalosti dopravních značek, jízdě zručnosti a jízdě po silnici v sále DDM pod dohledem dopravních policistů.
Naše školka obsadila celkové 6. místo. Navíc Barunka S. měla všechny 3 soutěže bez jediné chyby a dostala zvláštní cenu.
                                                                                                                                 Bc. Ilona Brusová, učitelka MŠ

V úterý 4.června jsme se se školičkou vydali na výlet do Jindřichova Hradce, kde jsme navštívili Dětské zábavní centrum Hopsálkov. Děti se dosyta vyřádily a dobře pobavily. Jako sladkou tečku si daly na závěr výletu výbornou zmrzlinu.
                                                                                                                             Bc. Michaela Plachá, učitelka MŠ

V pondělí 3.června jsme dětem uspořádali „Den dětí“. Děti plnily různé úkoly, běhaly po lese, hledaly praporky a poklad. Nakonec dostaly všechny sladkou odměnu a medaile.
                                                                                                                             Bc. Michaela Plachá, učitelka MŠ