V pátek 13.10.2023 jsme si hráli a stavěli města z dřevěných kostek.
V úterý 17.10.2023 jsme vydlabávali dýně na Halloween.
Ve čtvrtek 19.10.2023 jsme vyráběli draka na drakiádu v Lodhéřově.
V úterý 31.10.2023 jsme oslavili Halloween ve školce. Děti soutěžily v poznávání zvířátek, nacházely cestu bludištěm, vyráběly si pavoučky, netopýry a běhaly přes opičí dráhu. Také dostaly koledu.
V pondělí 6.11.2023 jsme navštívili keramickou dílnu v základní škole. Glazovali jsme již dříve vytvořené ozdůbky na vánoční stromeček.
                                                                                                                             Bc. Michaela Plachá, učitelka MŠ

V úterý 19.9.2023 jsme se vypravili s dětmi do Zoo Na Hrádečku. Letos se výlet hodně vydařil, děti krmily kozy, prohlédly si šelmy, dravce a všechna ostatní zvířátka. Také si pohrály na dětském hřišti a snědly si dobrůtku. Velmi nás potěšilo, že na výlet jely i dvě maminky.
V pátek 29.9.2023 měly děti ve škole hasičský den i my jsme se byli podívat. Děti si prohlížely trofeje hasičů ze soutěží, také si prohlédly vybavení a zkusily si hasičskou botu ve které se procházely. Hasiči nám ke všemu poskytli podrobný výklad a nechaly děti vylézt na hasičské auto.
Čtvrtek 5.10.2023 byl sportovní, všichni jsme si šli zacvičit se školáky na školní hřiště. Děti se rozcvičily a také si zaběhaly.
V úterý 10.10.2023 jsme navštívili keramickou dílnu. Všichni jsme vyráběli ozdobičky na stromeček a některé pro radost domů. Dětem se vyrábění líbilo a ozdob máme požehnaně.
                                                                                                                                Bc. Michaela Plachá, učitelka MŠ

Ve středu 7.6.2023 se naše školička rozjela na výlet, a to na zámek Červená Lhota. Děti shlédly divadelní představení „Tři prasátka“. Bylo velice zábavné, trochu modernizované a dětem se velice líbilo. Také jsme se s dětmi podívali do zámku. Bohužel uvnitř zámku se nesmí fotit, ale děti si mohly prohlédnout krásné pokoje pro princezny, dětské pokoje a jídelnu. Nakonec si také mohly něco zakoupit v obchodě se suvenýry. U většiny dětí zvítězil barevný diamant ze skla.
                                                                                                                                  Bc. Michaela Plachá, učitelka MŠ