Ve čtvrtek 1. 12. 2022 jsme za naši základní školu ozdobili vánoční stromek ozdobami, které děti vyrobily z papíru a látky ve škole a školní družině. Tento vánoční stromek je součástí výstavy vánočních stromků, která bude probíhat od 3. 12. 2022 v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií v Jindřichově Hradci. Výstava bude probíhat do konce ledna 2023. Vstupné na výstavu je zdarma, všechny srdečně zveme. Tato výstava je soutěžní, za váš hlas dětem i škole při návštěvě předem děkujeme.
Také mateřská škola se zúčastnila soutěže „O nejkrásnější stromeček dětí z MŠ“. Stromek dětem darovalo Zahradní centrum v Jindřichově Hradci. Děti s paní učitelkami vyrobily ozdoby a stromek ozdobily. Hlasovat pro něj můžete od 12.12. 2022 do 23.12. 2022 do 12:00 hodin na facebookovém profilu Zahradního centra pod kloboukem v soutěžním albu Nejkrásnější stromeček MŠ. I za tyto případné hlasy předem děkujeme
Na fotografiích můžete shlédnout oba ozdobené vánoční stromky.
                                                                                                                                              Mgr. Karel Král, ředitel školy